Financování

Dobře nastavený úvěr pomůže klientovi dosáhnout cíle rychleji, naproti tomu špatně nastavený úvěr může neúměrně finančně zatížit.

Pomáhám svým klientům vybrat takový úvěrový produkt, který je určen pro financování právě toho, co klient požaduje. Ať už se jedná o hypotéku nebo úvěr na nové auto, zorientovat se v široké nabídce různých úvěrů od bank působících v ČR může být pro nezkušeného člověka velmi obtížné, ne-li téměř nemožné. Najít a pochopit všechny "poznámky pod čarou" vyžaduje dlouholetou praxi.

Klientům, kteří nejsou spokojeni s vysokýma splátkama nebo se dostali do dluhových pastí pomohu efektivním způsobem zkonsolidovat jejich úvěry.


 
aktuálně:

Hypotéka 10 let fixace

od 2,19% p.a.

volejte
602 755 686

Aktuálně z blogu:


Jak správně nastavit půjčku?

Peníze se dají vypůjčit mnoha způsoby. V televizi, na billboardech a vlastně všude kolem sebe vidíme reklamu na různé typy úvěrů. V reklamních spotech střídají spokojené rodiny v nových domech vysmátí tatínkové v nových autech a šťastní mladí lidé s novou výbavou domácnosti.
Pokud má člověk, který si na něco půjčí peníze, být skutečně spokojený, musí svůj úvěr nastavit tak, aby jej příliš nezatížil. V ideálním případě je úvěr nastaven tak, aby se vedle něj dala nadále generovat finanční rezerva, která slouží k mimořádným úhradám hypotéky nebo jako polštář pro nečekané horší časy.

Jak správně nastavit půjčku je možno zjistit až důkladnou analýzou stavu financí konkrétního klienta. Zjistíme optimální úrok, výši splátek, dobu splácení a spoustu dalších parametrů půjčky, které si klient nemusí uvědomovat.

Hypotéka a úvěry od stavební spořitelny?

Pokud plánujete výstavbu nebo rekonstrukci, ať už se jedná o byt nebo rodinný dům, pravděpodobně vás nemine nutnost zapůjčit si peníze.
Mnoho klientů automaticky sáhne po hypotéce. Její výhodou je zpravidla nižší úroková sazba, nevýhodou je nutnost zastavit nemovitost u banky.
Druhou možností je vzít si úvěr od stavební spořitelny. V takovém případě budete mít o něco vyšší úrok, ale nemovitost nebudete muset zastavit.
Půjčkou od stavební spořitelny však získáte méně finančních prostředků, než kolik byste získali u hypotéky.

Pomáhám svým klientům neudělat chybu při životním rozhodnutí, jakým hypotéka pro mnohé může být. Při výběru zvažujeme například:

  • vhodná délka fixace
  • úroková míra
  • další poplatky spojené s průběhem hypotéky (úvěru)
  • individuální potřeby klienta
  • výběr vhodného doplňujícího pojištění

Spotřebitelské úvěry

Potřebujete peníze na výbavu domácnosti? Chcete si pořídit nové auto? Jestli vám chybí část peněz, můžete si je pořídit pomocí spotřebitelského úvěru.
Pomohu vám zorientovat se v široké nabídce spotřebitelských úvěrů, vysvětlím všechny aspekty a pomohu vám vyvarovat se špatnému rozhodnutí.


Konsolidace úvěrů

Pokud je klient zatížen více půjčkami zároveň, může se dostat do neúnosné situace, kdy platí zbytečně hodně peněz na úrocích. To jej na dlouhou dobu zbaví možnosti generovat kapitál, který by jinak mohl investovat a získat tak další peníze (viz. jak správně nastavit úvěr).

V tuto chvíli přichází možnost tzv. konsolidace úvěrů, což ve zkratce znamená sloučení úvěrů do menšího počtu. Jedná se o velmi zodpovědnou volbu, kterou je důležité nepodcenit a provést správně.

Před konsolidací vždy zpracováváme velmi podrobnou finanční analýzu, ve které zjistíme, jaké jsou možnosti a jak nejlépe klientům pomoci.

ÚVĚRY ŠITÉ
KLIENTŮM NA MÍRUVYPRACUJEME
FINANČNÍ ANALÝZU
Karel MartinecZODPOVĚDNĚ
VYBEREME NEJVHODNĚJŠÍ
ZPŮSOB FINANCOVÁNÍ

Spoluprací se mnou získáte víc:

  1. Analýza klientových potřeb - půjčky jsou vysoce individuální
  2. Představení řešení - vybíráme z mnoha možností získání peněz
  3. Administrace smluv - zatímco se klient soustředí na to, co je pro něj důležité, zajistíme veškeré papírování a administrativu s ním spojenou
  4. Klientský šanon - všechny smlouvy a související dokumenty přehledně uspořádám do šanonu v podobě čitelné pro klienta a nahraji je do aplikace MůjŠanon, aby je měl klient vždy při ruce
  5. Následná péče - abych se přesvědčil, že mé řešení funguje ke klientově spokojenosti, jsem s ním v dlouhodobém kontaktu

Adresa: Revoluční 910/20, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov
Otevrrací doba: po - st - pá: 09:00 - 12:00 13:00 - 17:00